VARF CONSULTING

Daha güvenli bir çevre oluşturmalıyız.

NASIL DAHA GÜVENLİ YAPABİLİRİZ?


VARF CONSULTING, tüm yüksekte uygulanacak çalışmalarda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Tecrübeli ve konusunda uzman olan iş ve çevre güvenliği danışmanlarımız, projelerinizde doğru ve etkili öneriler sunarak sizlere yardımcı olur. İşletmeniz sağlık, güvenlik ve çevreye uygunluğa bağlı olduğunda, yükümlülüklerinizi yerine getirmenize yardımcı olan uzman danışman ekibimize güvenebilirsiniz.

Danışmanlarımız; yönetici ve iş güvenliği uzmanlarınıza bilgi birikimi ve tecrübeleri ile hizmet etmek için hazır bulunmaktadır. Danışmanlarımız, sizin ve işletmeniz için özel olarak bire bir güvenlik önerileri sunmaktadır.

HOW CAN WE MAKE SAFELY?


VARF CONSULTING provides consultancy services for all works to be applied at height.

Our Occupational Health and Safety consultants, who are experienced and experts in their subjects, help you by providing correct and effective advices on your projects. When your business enterprise depends on conformity to health, safety and the environment, you can trust our expert consultant team helping you to fulfill your obligations.

Our consultants; remain at your disposal to provide service to your executives and labor safety experts with their knowledge and experience. Our consultants offer you individual safety recommendations face to face specifically for you and your business enterprise.
Varf Group
Varf Safety
Varf Training
Varf Consulting
Varf Rope Access
Varf Adventure